איך לבחור שואב אבק?

 1. דף הבית
 2. |
 3. טיפים והמלצות
 4. |
 5. איך לבחור שואב אבק?
שואב אבק מומלץ

שואב אבק זזה מוצר חשוב בכל בית – הוא יאפשר לכם ליהנות מבית נקי ללא מאמץ. כמו בן שאתם חייבים לבחור בשואב אבק רובוטי ולא בשואבים מיושנים שמצריכים ממכם עבודה קשה. מה הבעיה? יש מגוון כל כך רחב ואנשים לא יודעים איך להתאים לעצמם את השואב הנכון לבית שלהם. בעידן המודרני האפשרויות מתרבות וכך הקושי להחליט גובר. אם אתם מבולבלים ולא יודעים איך להחליט, הכתבה הבאה תעשה לכם סדר.


קריטריונים לבחירת שואב אבק רובוטי

 1. נוחות תפעול – חשוב לבדוק לפני הרכישה אם השואב נוח לתפעול ולא מצריך ממכם הרבה התעסקות. למשל – אם קל לפרק את המיכל בו מצטבר האבק לשם הניקוי שלו.
 2. גודל השואב – חשוב למדוד לפני את הרווח בין הספה לרצפה, בין רהיטים שונים ועוד – כדי להתאים את השואב הרובוטי לעבודה במרחב הביתי שלכם. כמובן שכל אחד רוצה שואב אבק טוב, אבל חשוב מכך שהוא יתאים לחלל בבית שלכם.
 3. רעש – שואב אבק רובוטי עושה מעט רעש, אל עדיף לבחור את זה שמרעיש הכי פחות כי זה עלול להיות רעש קצת מעיק. קריטריון זזה חשוב במיוחד אם יש לכם ילדים כיוון שבשעה שהם ישנים בדרך כלל תרצו להפעיל את הרובוט ואתם לא רוצים שהרעש יעיר אותם.
 4. מחיר – יש מגוון מחירים וחשוב שלא תקפצו מעל הפופיק עם הבחירה של הרובוט. נסו לחשוב על תקציב מראש ולהתאים את הרובוט אליו. תוכלו למצוא שואב אבק זול שיספק אתכם מאוד.
 5. המלצות – בוחרים רק בשואב אבק מומלץ, אחרת אתם תתחרטו. המלצות הן הדרך היחידה להבין איזה שואב באמת איכותי ונוח, כי הן באות מתוך הניסיון של אנשים ולא ממוכר שרוצה לשכנע אתכם לקנות.
 6. טווח ניקיון – לכל שואב יש טווח ניקיון שונה אותו הוא יכול לנקות עד שתיגמר הסוללה והוא יצטרך טעינה נוספת. אם הבית שלכם גדול כדאי שתבחרו בשואב אבק רובוטי עם טווח ניקיון גדול יותר.
 7. גודל מיכל – אם אתם יודעים שתשתמשו בשואב הרבה כדאי שתקנו שואב עם מיכל גדול כדי שלא תצטרכו לרוקן אותו מאבק מדי יום.
 8. היתקלויות – אם אתם רוצים למנוע היתקלויות של הרובוט בחפצי הבית (אם יש לכם חפצים שבירים ויקרים) כדאי שתקנו רובוט עם מערכת מיפוי משודרגת. מה הכוונה? רובוט שיודע להות היטב היכן יש מהמורות והוא לא יפגע בהם וכך לא ישבור לכם חפצים.
  סיכום
  שואב אבק רובוטי הוא בחירה מושלמת לכל בית. לכל בית צריך להיות שואב אבק אחר שמותאם לו – לגודל, לחפצים שבו, לרמת הניקיון, למחיר ועוד. אנחנו ממליצים לכם להשקיע ברובוט כי זה יחסוך ממכם זמן וזמן שווה כסף כידוע. אם תפעלו לפי הקריטריונים לעיל תוכלו לבחור בצורה נכונה ותואמת ליכולות והצרכים שלכם.

5 שואבי אבק רובוטיים זולים וטובים. לסקירה המלאה>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?