איך מנקים שואב אבק דייסון ?

ניקוי דייסון

שואב האבק דייסון הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות בעיקר בזכות המודולריות שלו. מדובר בשואב אלחוטי שמש לניקיון של הרצפה, ניקיון של רהיטים, ניקיון של שטיחים, פינות בחלל הבית ועוד. הוא נוח מאוד למשתמש כיוון שהוא לא תלוי בשקע וחוט החשמל לא מסתרבל מאחורי מי שמנקה. כמו כן, הוא מנקה במהירות וביסודיות – פשוט חובה בכל בית. אז אחרי שהבנתם שאתם צריכים לרכוש אחד כזזה כדאי שתלמדו איך לשמור עליו.


למה חשוב לנקות את שואב האבק?


אולי זה נשמע לכם מצחיק לנקות שואב אבק, הרי הוא זה שמנקה את הבית שלכם, אז למה צריך לנקות אותו? שואב האבק הוא כלי יקר שהשקעתם בו ובשביל שהוא ישרת אתכם לשנים רבות חשוב שתטפלו בו היטב. אם לא תנקו את השואב מהלכלוך שמצטבר בו הוא יהפוך למכשיר עם תקלות רבות שמסב לכם יותר בעיות מנחת.


ניקוי שואב אבק – כיצד?

 1. המברשת הראשונה של השואב היא המברשת שמשמשת לניקוי הרצפה. היא עטופה בבד מחוספס לכן היא מתמלאת באבק וחשוב לנקות אותה היטב. המעטפת יושבת על גליל מפלסטיק אותו ניתן לפרק ולנקות אותו מבפנים ומבחוץ. כמו כן, חשוב לנקות את כל הפינות הקטנות של המסגרת של המברשת כדי לשמור עליה היטב.
 2. בדומה למברשת הראשונה, צריך לנקות את הגליל הפנימי של המברשת, את החלקים השונים ואת כל הפינות. תוכלו להשתמש במברשת ניקיון קטנה כדי להסיר את האבק ולבסוף מטלית מעט לחה (רק קצת לחה!) לליטוש.
 3. את המוט ניתן לפרק ולנקות את החלל הפנימי שלו. יש לנער את האבק ולעבור עם מטלית מעט לחה.
 4. את מיכל האבק צריך לרוקן ולנקות היטב עם מברשת ניקוי וסמרטוט מעט לח. זה החלק החשוב ביותר כיוון שאליו מגיע הכי הרבה לכלוך. אם תקפידו לנקות את המעברים והצינורות של שואב האבק דייסון אתם תיהנו מחוויית שאיבה טובה ואיכותית בלי תקלות.

מה אסור לעשות לשואב אבק DYSON?

 1. הופץ ברשת סרטון ויראלי על השריית חלקי שואב אבק דייסון במים. החברה יצאה במחאה ואמרה כי זה לא מטיב עם המכשיר והיא לא אחראית על הנזק. אתם ממש חייבים להימנע מכך, השקעתם הרבה במכשיר וחבל להרוס אותו.
 2. להשאיר את המכונה מלוכלכת למשך זמן ולהזניח אותה.
 3. לפרק את המכונה לחלקים בשונה מהכתוב בהוראות. פירוק לחלקים עלול להביא לשברים, חוסר יכולת להחזיר ולתקלות עתידיות במכונה.
  סיכום
  שואב האבק דייסון הוא איכותי, יוקרתי ומעולה, אך חשוב לנקות אותו לעיתים קרובות כדי להבטיח שיישמר לכם למשך שנים ושחוויית הניקיון באמצעותו תהיה טובה. הקפידו על הכללים לעיל ובעיקר על מה שאסור לעשות, אחרת תמצאו את עצמכם עם שואב מקולקל וחבל. בהצלחה בניקיון!

שואב אבק אלחוטי דייסון – המומלצים לשנת 2021. לסקירה המלאה>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?