איך עובד שואב אבק רובוטי?

  1. דף הבית
  2. |
  3. שואב אבק רובוטי
  4. |
  5. איך עובד שואב אבק…
שואב אבק רובוטי

שואב אבק רובוטי הפך לטרנד פופולרי ביותר. יותר ויותר נשים חולמות על השואב הזה ועל החופש מניקיון הבית. שואב זה מכונה בשם "אי רובוט", הוא מסתובב על הרצפה באופן עצמאי ומנקה אותה – ממש חלומי! הרובוט עובד בצורה נוחה ויעילה שכל אחד יכול להבין ולתפעל. חשוב לשמור על עליו ועל הכללים שללו כדי לא להרוס אותו ולשם כך חשוב להבין איך הוא עובד. אם תבינו ממה הרובוט מורכב, איך הוא עובד וכיצד לשמור עליו אתם תיהנו משנים של ניקיון ללא מאמץ. בכתבה הבאה נסביר כיצד הוא עובד, מה הפונקציות השונות שלו ואיך אתם יכולים להתאים את השימוש בו לצרכים שלכם.


איך מתחילים להשתמש בו?


שואב אבק רובוטי עובד על בטרייה שצריכה להיטעם כמעט לילה שלם. יש רובוטים שצריך להטעין בהטענה הראשונה שש עשרה שעות, חשוב שתעברו על ההוראות. הרובוט נטען בבסיס שלו אליו הוא חוזר לאחר הניקוי. ההטענה נעשית בדרך כלל על ידי חיבור הבסיס לחשמל.


איך זה עובד?


שואב אבק רובוטי עובד על אלגוריתם שמחשב את השטח שנוקה ושנשאר לנקות. האלגוריתם מורה לשואב לחזור מספר פעמים על אותו שטח כדי להגיע לניקיון מקסימלי. סריקת החדר נעשית באמצעות שתי טכנולוגיות כשכל שואב משתמש באחת – או סריקה על ידי לייזר או צילום החדר.


כיצד זה לא נתקע בדברים?


לשואב אבק רובוטי יש חיישנים שמזהירים אותו מפני חפצים בחדר אבל הוא כן נתקע בחפצים קטנים שפזורים על הרצפה כמו צעצועים. יש רובוטים עם מערכת משוכללת יותר בהיבט זה ואפ ישלכם חפצים שבירים כדאי שתקנו אותם.


האם זה מנקה או רק מטאטא?


זו שאלה נפוצה מאוד והתשובה היא תלוי בשואב. כל שואב יונק את האבק מהרצפה אך כל אחד עושה את זה ברמה אחרת. השואב הכי פחות יעיל יהיה קצת יותר טוב מהטאטוא שתבצעו בעצמכם. בנוסף, יש שואבים ששוטפים ולא רק מטאטאים.


איזה חלקים יש בו?


יש בו מיכל לאשפה, מברשת ראשית לניקוי, חיישנים, פילטר, שקע למטען, מברשת צד וידית אחיזה. חשוב שלמור על הצד בו יש חיישנים כדי לא לפגוע בהם, הרי הם מובילים את המכשיר.


תכנות שואב אבק רובוטי


יש שואבים שניתן לתכנת אותם לנקות בשעה מסוימת ביום, בחדרים מסוימים, לזמן מסוים וכיוצא בזה. תכנות זה מאפשר לכם נוחות ויעילות מרביות. כמו כן, השואבים מתוכנתים מטבעם לא ליפול ממדרגות, הם עוצרים בקצה.


סיכום – יעילות ונוחות לכל אחד


שואב אבק רובוטי מבוסס על אלגוריתם שמתוכנן בצורה הכי נוחה וידידותית ללקוחות השונים. כל אחד יכול להסתדר עם רובוט כזה כיוון שההפעלה שלו מאוד פשוטה. השואב מנקה בצורה יסודית, יכול להיות מתוכנת לצרכים שלכם, לא נתקל בדברים ועושה עבודה מצוינת.

5 שואבי אבק רובוטיים זולים וטובים. לסקירה המלאה>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?