מה היתרונות של שואב אבק אלחוטי?

 1. דף הבית
 2. |
 3. שואב אבק אלחוטי
 4. |
 5. מה היתרונות של שואב…
שואב אבק אלחוטי

מתבלבלים בין אי רובוט לשואב אבק אלחוטי? אי רובוט זה השואב שמסתובב כמו כלבלב קטן ברחבי הבית, רק שבמקום ללכלך הוא מנקה את הרצפה. האי רובוט מסוגל לנקות רק את הרצפה והוא לא יכול לשנות את המבנה שלו. לעומתו השואב האבק האלחוטי יכול לשמש למגוון סוגי ניקיון – מדובר במוט ארוך עם פתח של שאיבה שניתן לשנות אותו למספר מצבים – ניקיון רצפה, ניקיון אבק מבדים ועוד. אז מה היתרונות של השואב האלחוטי? למה כדאי לקנות אותו? הכל בכתבה הבאה.


היתרונות

 1. קל מאוד – זהו מכשיר קל שבדרך כלל שוקל עד שלושה קילוגרם. נורא קל לשאת אותו בבית ולנקות איתו את הרצפה או הספות.
 2. פיית שאיבה – תוכלו להקטין את פיית השאיבה לשאוב בצורה מדויקת יותר בחללים שדורשים ניקיון יסודי או בחללים שקשה להגיע אליהם עם הפיה הגדולה.
 3. אור – לשואב האבק האלחוטי מצורפת מנורה קטנה שעוזרת לשאוב מתחת לחללים חשוכים.
 4. הסוללה – קל לתפעל אותו ולדעת מתי הסוללה תיגמר כיוון שיש צג שמראה לכם מה מצב הסוללה, בשונה מאי רובוט.
 5. אלחוטי – היתרון המובהק שלו מופיע בשמו – אין צרוך להסתרבל עם חוט החשמל ולהיות תלויים בשקע. אתם שואבים בקלות ובנוחות מרבית.
 6. תוכלו לבחור שואבים עם מיכל אבק גדול יחסית אם תשתמשו בשואב אבק אלחוטי לעיתים קרובות.
 7. ניתן לרכוש שואב אבק אלחוטי כיום באינטרנט מבלי כל מאמץ.
 8. ניקיון ללא מאמץ – אמנם אתם צריכים להזיז אותו, אך מדובר בניקיון מהיר יותר ונוח יותר. אתם לא תצטרכו להתכופף ולפגוע בגוף שלכם, או לבצע פעולות קשות לאחר יום עבודה ארוך. התפתחות הטכנולוגיה בתחום זה הובילה להקלה בחייו של האדם אז תיהנו מהיתרון הזה.
 9. ניקיון איכותי – עם שואב אבק אלחוטי אתם תיהנו מבית נקי ברמה גבוהה. אתם פשוט לא תאמינו שזה הבית שלכם, הוא יהיה מצוחצח בקלות וביעילות מדי יום.
 10. רכישה לטווח ארוך – הכי טוב להשקיע בדברים לטווח הרחוק כיוון שהם יתנו לכם זמן רב ליהנות ממנו להיות רגועים ושקטים. שואב אבק אלחוטי הוא רכישה בטוחה לטווח ארוך – אם חשוב לכם להיות בטוחים שהבית יהיה נקי מבלי שתשקיעו מאמץ כדאי לכם לרכש שואב אבק אלחוטי.

האם זה סותר אי רובוט?


לכל אחד מהשואבים יש יתרונות משלו וניתן לרכוש את שניהם וליהנות משני הסוגים. אם אתם רוצים לנקות את הרצפה עם אי רובוט ולשאוב אבק עם שואב אבק אלחוטי זה יכול להיות פתרון נהדר.


סיום


שואב אבק אלחוטי זה המצאה מושלמת שהופכת את החיים לנוחים יותר. אם אתם רוצים ליהנות מבית נקי ללא מאמץ, מניקיון איכותי, מתפעול נוח ומחירים טובים – הגיע הזמן שתרכשו לכם שואב אבק אלחוטי.

6 שואבי האבק האלחוטיים המומלצים ביותר לשנת 2021>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?