5 שואבי אבק רובוטיים זולים וטובים

שואב אבק רובוטי

את שואבי האבק הרובוטים אפשר לראות כבר בכל בית בישראל. הנוחות, הפשטות והיעילות שבהם קרצה לכולנו, ואת הפעולה היומיומית של לנקות ולטאטא את הבית אנחנו כבר לא זוכרים איך לבצע. והאמת, שעם מחירים כמו של היום, זה ממש בזבוז זמן לטאטא ולשטוף, שאת אותה עבודה ואפילו יותר טוב עושה השואב האבק הרובוטי במקומנו. חשוב לציין שאם חשוב לכם לקנות שואב אבק רובוטי זול – אתם יכולים למצוא ממש בקלות אחד כזה. נסקור בקצרה את השואבים הקיימים בשוק:


שואב אבק ושוטף רובוטי חכם Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

לשואב האבק הרובוטי עוצמת שאיבה גבוהה אשר משתנה לפי הצורך, שליטה דרך אפליקציה ייעודית, אפילו כשאתם לא נמצאים בבית. לשואב האבק הרובוטי 4 רמות שאיבה משתנות לפי הצורך, החל משאיבה שקטה, השואבת אבק, שיער, ופירורים, דרך 2 רמות שאיבה בינוניות, עד רמת שאיבה חזקה ועוצמתית, לשאיבת עצמים כגון חרוזים, ולניקוי עמוק. השואב מכיל כמובן גם מיכל מים, ושולט ברמת הטפטוף שלהם, לפי סוג הריצוף – אם יש לכם רצפת פרקט ניתן להתאים את טפטוף המים או להגביל אותו. השואב מצויד גם במטלית ניקוי, ובמברשת ראשית שמנקה לכלוכים מאסיביים מהרצפה. הגדול שלו הוא כמובן יכולת הניקוי יוצאת הדופן, המנקה לכלוך רב וביעילות גבוהה, אבל גם המחיר – שואב זה נחשב מאוד זול! אז הזמינו עכשיו שואב אבק רובוטי חכם!


שואב אבק רובוטי Aquabot Pet


השואב האבק הזה מתאים במיוחד לבתים עם בעלי חיים. יש לו עוצמת שאיבה חזקה, והכי חשוב, הוא עובד על שיטה שהלכלוך נשאב ישירות למיכל הניקוי ללא מברשת, כדי שהמברשת לא תסתבך בפרוות בעלי החיים.
חוץ מהשאיבה, יש לרובוט פד מיקרופייבר, אשר מנגב את הרצפה עם מים וחומר ריחני להשארת ריח טוב.
הרובוט יאסוף גם את הלכלוך הנצמד לקירות ולא רק לרצפה, יתרון נוסף שמאוד יעזור לכם לשמור על בית נקי ונעים.

שואב אבק רובוטי חכם Viomi SE


השואב האבק הרובוטי הזה מצויד ברדאר לייזר LDS 2.0, כמו שאפשר לראות עליו, והוא מהיר, מדויק, מפורט ומייצר סריקה של החלל ב360 מעלות. לשואב יש קרן לייזר שמזהה עצמים בשטח בכל הכיוונים, לכן הוא יכול לנקות גם בית עם הרבה מכשולים. בנוסף, לשואב יש שבב Cortex A7 במהירות גבוהה, המקנה לו יכולת תכנון מסלולים יעילים, ניתוב בזמן אמת, יעילות משופרת בזמן הביצועים, וניהול מפות מרובות. ואם כל זה לא מספיק – אתם תוכלו להשתמש בעדכון חכם ואוטומטי של מפות שונות, לדוגמא אם בבעלותכם בית אם 2 קומות או יותר, השואב יזכור כל קומה ויבין באיזה קומה הוא נמצא. בשל תכונה זו הוא מתאים מאוד לבתים גדולים – זה היתרון המובהק שלו! אז צאו לרכוש שואב אבק רובוטי חכם!


שואב אבק ושוטף רובוטי חכם MOVA Z500


שואב זה מאופיין בשלושה יתרונות מרכזיים. הראשון הוא מיכל גדול – יתרון חשוב שמאפשר לכם לא לרוקן את המיכל באופן יומיומי. יתרון שני הוא יכולת יניקה עוצמתית, כלומר הוא מושך את הלכלוך בעוצמה ובכך מנקה טוב ביותר – יתרון מדהים, הרי המטרה שלו היא ניקיון אחרי הכל. ותכונה נוספת ואחרונה היא בטרייה גדולה – אתם תוכלו להפעיל אותו יחסית להרבה זמן. אז אם אתם משתמשים הרבה בשואב ורוצים שהוא יפעל לזמן ממושך – הזמינו שואב מסוג זה.


שואב אבק רובוטי ושוטף Aquabot Hybrid


השואב הזה עוצמתי מאוד, זריז, ושקט במיוחד, והסוללה שלו יכולה להספיק ל3 שעות של ניקיון. השואב מצויד בכמה תוכניות פעולה- ניקוי לאורך הקירות, ניקוי חללים גדולים או ניקוי חדר בודד, ניקוי נקודה אחת במרחב, ועוד. כמו כן יש לו יכולת שטיפה שמביאה תוצאות טובות במיוחד.

חיסרון של שואבים רובוטיים


החיסרון היחיד שאפשר למנות הוא המחיר, אבל גם זה לא לגמרי חיסרון. שווה להשקיע בדברים שנותנים לכם שקט נפשי וזמן איכות עם המשפחה. אז הגיע הזמן להשקיע בעצמכם ולקנות שואב אבק רובוטי זול מאיזה סוג שמתאים לכם.
סיכום
ניתן לראות כי יש מגוון שואבים ולכל אחד יתרון משלו. אין שואב אחד מומלץ אלא לכל אדם יש שואב אחר שנכון עבורו, אז למה אתם מחכים? רכשו את השואב אבק ולא תתחרטו!

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?