שואב אבק אלחוטי ג'ימי – המומלצים לשנת 2022

  1. דף הבית
  2. |
  3. שואב אבק אלחוטי לפי…
  4. |
  5. שואב אבק אלחוטי ג'ימי…
JIMMY

יש משימות ניקיון בבית שרק שואב אבק יכול לעשות. הכוונה לניקיון אבק מהשטיחים, מריפודים ומווילונות. לא כל שואב אבק יכול לבצע את העבודה הזו ביעילות ולכן צריך לבחור את השואב המתאים ביותר. שואב אבק אלחוטי ג'ימי נחשב לשואב שמתאים לרוב צורכי הניקיון בבית. בנוסף לכך יש לו לא מעט יתרונות. למשל, זהו שואב אלחוטי שמאפשר להגיע למקומות שאין בהם נקודת חשמל, כך שאתם לא צריכים לרוץ לטמבוריה ולקנות כבל מאריך, יש לו סוללה שנטענת בקלות והוא פשוט נוח להחזקה. בשורות הבאות נסקור את 4 השואבים המומלצים של ג'ימי לשנת 2021, כך שתוכלו לדעת מהו השואב המתאים ביותר לצרכים שלכם.

שואב אבק אלחוטי נייד Jimmy JV65 Plus

אם יש לכם בעל חיים בבית שמנשיר פרווה בכל מקום, שואב אבק אלחוטי JIMMYמדגם זה יכול להתאים לכם ביותר. מדובר בשואב שגם שוטף את הרצפה. מי מכם שרוצים לחסוך לגמרי בשימוש בסמרטוט בטח ישמחו לשמוע שלשואב יש גם אביזר לניגוב הרצפה, וזה לא הכול, זמן השימוש שלו ארוך יחסית לשאר השואבים שבשוק, כ-70 דקות!
בקיצור, תבטלו את העוזרת בית, אתם לא צריכים אותה יותר. עם השואב הזה של ג'ימי תוכלו לשכוח משאריות פרווה בכל מקום.


שואב אבק אלחוטי נייד Jimmy H9 Pro


צג חכם, ערכת אביזרים מקיפה וסוללה נשלפת הם רק חלק מהיתרונות של שואב אבק אלחוטי ג'ימי PRO 9H . יש לו גם יתרון משמעותי שמתאים לאנשים שלא יכולים להרים חפצים כבדים לאורך זמן, הוא שוקל רק כ-3 (וקצת) קילו. כך שנוח לאחוז בו ולנקות איתו לאורך זמן. גם דגם זה מתאים למי מכם שיש להם חיות מחמד בבית, השואב מנקה בקלות וללא סיבוכים שיערות ופרווה. זמן העבודה שלו נחשב ליותר ארוך מהדגם הקודם שסקרנו והוא עומד על כ- 80 דקות!

שואב אבק אלחוטי נייד Jimmy H9 Pro


שואב אבק אלחוטי נייד Jimmy JV85Pro

לדגם זה יש 3 יתרונות חשובים שכל אחד רוצה שיהיה לשואב האבק שלו:

  1. עוצמת שאיבה חזקה
  2. מוט מתקפל
  3. סוללה חזקה ועמידה
    אך חשוב לציין כי ישנו חיסרון משמעותי, אנחנו מצאנו שהחיסרון של דגם זה של ג'ימי זהו הרעש שנשמע בעת ביצוע הניקיון.
שואב אבק אלחוטי נייד Jimmy JV85Pro

שואב אבק אלחוטי נייד Jimmy H8

הפעם נפתח בחיסרון של שואב אבק אלחוטי ג'ימי 8H בהשוואה לדומיו. אנחנו מצאנו חיסרון משמעותי וזהו זמן עבודה קצר יחסית שאורך כ-60 דק', כך שהוא עשוי להתאים לשימוש בבתים קטנים. היתרונות שאפשר למצוא בדגם זה הם צג חכם, מיכל פסולת גדול יחסית והדובדבן שבקצפת זהו היתרון שנוגע, איך לא, למשקל. מדובר בשואב קל משקל, כ- 2.6 קילו בלבד! כך שאם אתם רוצים לנקות ללא מאמץ, זהו הדגם המושלם עבורכם.

מה היתרונות של שואב אבק אלחוטי? קראו עוד>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?