שואב אבק אלחוטי רודמי Roidmi – המומלצים לשנת 2022

  1. דף הבית
  2. |
  3. שואב אבק אלחוטי לפי…
  4. |
  5. שואב אבק אלחוטי רודמי…
Roidmi

כל אדם שמבין אפילו קצת בטכנולוגיה ורוצה לעשות לעצמו חיים קלים, יודע שהוא צריך להשתמש בשואב אבק אלחוטי. מסקר קצר שערכנו בקרב מוכרים בחנויות חשמל, נמצא כי ישנה שאלה שנשאלת לעיתים קרובות בנוגע לשואבי אבק והיא: "מהו השואב אבק האלחוטי המומלץ ביותר?".
הסיבה לכך ברורה – בשנים האחרונות השוק הוצף בשואבי אבק אלחוטיים והבחירה הולכת ונהיית יותר ויותר קשה. בשורות הבאות נסקור דגמים שונים של שואב אבק אלחוטי רודמי במטרה להקל עליכם בבחירת שואב האבק המתאים לכם ביותר.

שואב אבק אלחוטי Roidmi S2

יש מי שיאמרו שדגם זה של שואב אבק אלחוטי Roidmiמותאם למקצוענים בלבד.
מדובר בשואב איכותי באופן יוצא דופן. אתם יכולים לשכוח מהסיטואציה המציקה הזו שבה אתם מעבירים את השואב הלוך וחזור בגלל שפירור עיקש סירב להיכנס אל השואב.
לחיצה קצרה על כפתור ההפעלה החכם של השואב תגרום לכם להיות מופתעים מעוצמת השאיבה שלו. תאמינו לנו שאף פירור עיקש לא ינסה להילחם אל מול השואב 2S של רוידמי.
אנחנו מצאנו בו חיסרון קל, אם אתם מנקים בית גדול, דעו שהבטרייה שלו מחזיקה מעמד לשעה וקצת. כך שייתכן שתצטרכו להמתין במשך שעתיים וחצי עד שייטען מחדש.


שואב אבק אלחוטי Roidmi S1E

שואב אבק אלחוטי רודמי E1S נחשב לאחד השואבים החזקים והאמינים של החברה בגלל שיש לו אחיזה נוחה שהופכת את פעולת השאיבה לקלה ונוחה. אם לא די בכך, יש לו יניקה חזקה, סוללה שמחזיקה לאורך זמן ויכולת להסיר אבק בקלות. אפשר לסכם שהשואב יאפשר לכם להפוך את חווית הניקיון לקלה ונוחה. כך שאם התעייפתם מהשואב שלכם ואתם רוצים מכשיר אמין שיאפשר לכם לנקות בקלות ובנוחות ללא מאמץ, תבחרו בדגם הזה. אנחנו לא מצאנו חיסרון בדגם זה.


שואב אבק / שוטף רצפות אלחוטי Roidmi X20


היתרון המשמעותי בדגם 20X של שואב אבק אלחוטי רודמי זו העובדה שמדובר בשואב אבק שגם שוטף את הרצפות. אתם יכולים להגיד לעוזרת שהיא לא צריכה להגיע בשבוע הבא וגם לא בשבוע שאחריו! אם היא תשאל למה, אתם יכולים להגיד לה שקניתם שואב אבק אלחוטי רודמי מדגם 20X שעושה את העבודה וחוסך לכם כסף בתשלומים על ניקיון.
אנחנו מצאנו בו חיסרון אחד והוא שהקיבולת של מיכל האשפה שלו היא רק 0.4 ליטר.


שואב אבק אלחוטי Roidmi Z1 Air

שמעתם על שואב אבק שעוצמת השאיבה שלו היא AW120? אנחנו מתארים לעצמנו שלא. אז תרשו לנו להכיר לכם את שואב האבק האלחוטי של רודמי AIR 1Z. מדובר בשואב שמנקה את המרצפות בעדינות מבלי לשרוט אותן. החיסרון היחידי שלו שהוא קצת מרעיש. אבל אם תשאלו אותנו, עוצמת שאיבה חזקה מכפה על פני קצת רעש.


מה היתרונות של שואב אבק אלחוטי? בסקירה הבאה>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?