שואב אבק אלחוטי שיאומי – 4 המומלצים לשנת 2022

שואב אבק שיאומי לוגו

שואב אבק אלחוטי הוא התשובה המתאימה לכל מי שמעוניין להקל על עצמו בכל הנוגע לניקיון הבית. אנחנו במאה ה-21 ובתי אב רבים בישראל כבר הפנימו שכשמנקים אבק ברחבי הבית, לא צריך יותר לבדוק את המרחק מהשקע עד לספה ולא צריך יותר להוציא העצבים על חוט החשמל שהתלפף סביב הכיסא. הסיבה לכך ברורה, בגלל שהיום יש שואב אבק אלחוטי Xiaomi שמאפשר לנו לחיות את החיים הטובים. כדי שתוכלו גם אתם ליהנות משואב אבק איכותי של שיומי, ערכנו עבורכם סקירה של 4 הדגמים המומלצים ביותר של החברה לשנת 2021. להלן הדגמים שמצאנו:


שואב אבק אלחוטי שיאומי נטען שוטף דגם – Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

מדובר בשואב אבק אלחוטי בעל מנוע דיגיטלי שמאפשר עוצמת יניקה גבוהה הרבה יותר מהדגמים הקודמים של החברה (כך שאם יש לכם דגם ישן, כדאי שתשקלו להשתדרג). היתרון המשמעותי שמצאנו בדגם זה של שואב אבק אלחוטי Xiaomi הוא זמן עבודה ארוך יחסית למתחרים. ניתן להשתמש בו כ-65 דקות מבלי להטעין. אם אתם מחובבי מסך צבעוני, אתם תוכלו למצוא אותו כאן, מסך TFT HD מתקדם וחדשני.


שואב אבק אלחוטי שיאומי Xiaomi Mi Handheld G9

תכירו את שואב אבק אלחוטי שיאומי בעל עוצמת יניקה גבוהה מאוד – AW120. הוא קל לתפעול ויש לו שאיבה עוצמתית יותר מהרגיל. אן לא די בכך, אפשר גם לאחסן אותו בנוחות בזכות עמדת הטעינה שלו שמאפשרת חיבור מהיר לגוף השואב.
זמן הפעולה של הסוללה הוא ממוצע, כ-60 דקות והוא כולל את מצב MAX שמאפשר שאיבה עוצמתית במיוחד.
החיסרון היחידי שמצאנו בו הוא המשקל. השואב שוקל כ-3.8 קילו (שאפשר למצוא שואב יותר קל משקל מזה)


שואב אבק אלחוטי נטען שיאומי Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

חשוב לכם שהשואב הבא שלכם יהיה שקט יחסית? שואב אבק אלחוטי שיאומי מדגם זה הוא המתאים במיוחד עבורכם. תוכלו לשאוב מבלי להעיר את התינוק או להפריע לשאר דיירי הבית. יתרון משמעותי נוסף הוא המשקל הקל יחסית של השואב. כ-2.3 קילו בלבד. החיסרון היחידי שמצאנו בו הוא הסוללה שלו שמאפשרת עבודה רציפה במשך 45 דקות בלבד בין טעינות.שואב אבק אלחוטי נייד שיאומי Xiaomi Mi Handheld 1C

גם בדגם זה של שואב אבק אלחוטי Xiaomiתוכלו למצוא את אפשרות ההפעלה במצב MAX שתאפשר לכם לנקות בעצמת יניקה גבוהה מאוד. כזו שתקל עליכם בשאיבה של לכלוכים דביקים שבדרך כלל קשה להוריד בעצמת שאיבה רגילה. משך העבודה של השואב בין טעינות עומד על כ-60 דקות (סטנדרטי) ועוצמת שאיבה חזקה של AW120.
אם אתם צריכים שואב אלחוטי שישמש אתכם לא רק לרצפות, תדעו שדגם זה מתאים עבורכם. יש לו ראשים ממונעים מתקדמים שמתאימים למיטה, לרכב, למקלדת של המחשב ועוד.

6 שואבי האבק האלחוטיים המומלצים ביותר לשנת 2021. לסקירה המלאה>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?