שואב אבק רובוטי לבעלי חיים

 1. דף הבית
 2. |
 3. שואב אבק רובוטי
 4. |
 5. שואב אבק רובוטי לבעלי…
שואב אבק בעלי חיים

לגדל בעל חיים זה חוויה מדהימה. הילדים לומדים לא לפחד מחיות, יוצרים איתו קשר עמוק, מטפלים בו במסירות, לומדים דברים חדשים ועוד שלל יתרונות קסומים. אבל מה הבעיה אתם שואלים? אז יש בעיה קטנה שרובינו מחשיבים אותה כשולית – הלכלוך והשערות שהם משאירים. אם את חלקנו זה מרתיע מעט יש אנשים שזה ממש מעורר בהם חלחלה ויש אנשים אלרגיים. כדי למנוע את החיסרון הזה ולא לגרום לכם לוותר על גידול חיית מחמד בבית שלכם, שהרי זו חוויה נהדרת, הומצא שואב אבק רובוטי לבעלי חיים! זה לא שואב את החיה עצמה, אלא רק את הלכלוך שהיא משאירה.


איך זה עובד?


בדומה לאי רובוט הרגיל, שואב אבק זה יסרוק את החדר ויבצע ניקיון מתחת לרהיטים ובכל מרחב אליו הוא יכול להגיע. כמו כן, הוא נע בכוחות עצמו ומגיע לעמדת הטעינה כשנגמרת הבטרייה. הניקיון שלו הוא יסודי ומדהים – אפילו בשביל חולי הניקיון שבנינו.


אז מה מיוחד בו?


הבעיה של בעלי חיים זה נשירת השיער, הם מפזרים שיער בכל הבית וזה יוצר תחושה לא נעימה כלל. לשואב אבק רובוטי לבעלי חיים יש מערכת שאיבה עוצמתית יותר לכן הוא לא מפספס שום שערה של החיה. בנוסף, הוא מתוכנן בצורה ייחודית לחיות מחמד – יש לו חומר דוחה שערות, פילטר אנטי אלרגני ומברשת חדשנית. כל אלה יוצרים מכשיר שנועד בדיוק לבתים שבהם יש חיית מחמד.


להתאים לצרכים שלכם


את שואב האבק תוכלו להתאים ללוז שלכם. ניתן לתכנת אותו לנקות בשעה מסוימת ובזורים מסוימים בבית – הכל לפי מה שנכון לכם. במקרה של בית עם בעל חיים כדאי לתכנת את הרובוט לנקות באופן יומיומי.


מה היתרונות?

 1. ניקיון באפס מאמץ – אתם לא צריכים להשקיע שעות ארוכות של שאיבת השטיחים, הספות והרצפה כדי להוציא את השערות מהבית שלכם. אתם תיהנו רק מהיתרונות של גידול חיית מחמד.
 2. ניקיון איכותי – לא רק שלא תתאמצו אתם תיהנו מניקיון טוב יותר!
 3. השקעה לטווח ארוך – שואב אבק רובוטי לבעלי חיים זה השקעה לטווח ארוך שאתם תשמחו בה מאוד. טיפ כללי – כל השקעה שמלווה אתכם לאורך שנים היא השקעה טובה.
 4. ניקיון הבית זה לא סתם מותרות, זה ממש הכרח ליצירת אווירה טובה בבית. בית נקי זה בית רגוע ונעים עם ילדים שמחים. אם תשתמשו בשואב אבק טוב אתם תצרו אווירה טובה בבית שלכם.
  לסיכום
  שואב אבק רובוטי לבעלי חיים זה הבחירה המושלמת עבור כל משפחה שמגדלת חיית מחמד או שרוצה לגדל. שואב זה עוצמתי ויש בו מערכת מיוחדת שמסייעת לו לשאוב את כל השיער של החיות שלכם. לשואוב יתרונות רבים – ניקיון בקלות, ניקיון איכותי ושמירה על בית מסודר ונקי.
אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?