שואב אבק רובוטי שוטף

  1. דף הבית
  2. |
  3. שואב אבק שוטף
  4. |
  5. שואב אבק רובוטי שוטף
שואב אבק רובוטי שוטף

אולי קשה לכם להאמין שהטכנולוגיה הגיעה עד כדי כך רחוק אבל זו האמת. כיום יש רובוט שיכול לפטור אתכם מטאטוא הבית ומשטיפתו – שואב אבק רובוטי שוטף! אתם יכולים לשכוח ממטלות הבית האלה ולאפשר לעצמכם לנוח כשהשואב אבק רובוטי שוטף מסתובב בביתכם ומנקה בצורה יסודית ויעילה. השואב מתוכנן לשתי הפעולות הללו ובדיקות מראות כי הוא מאוד מצליח בשניהם. באי רובוט הרגיל הוא בצורה עיגול והשוטף הוא מרובע כדי שיהיה קל להבדיל. חברת דייסון המפורסמת לא פתחה מוצר זה, אלא רק אי רובוט. אז איך זה עובד? האם זה יעיל? כל התשובות בכתבה הבאה.


איך זה עובד?


יש מיכל של נוזלים שניתן להרכיב בתוך האי רובוט. האי רובוט משתמש בנוזלים שבמיכל לניקוי הרצפה ובעזרת הרולר שלו הוא מנקה את הרצפה ומסיר כתמים. את הלכלוכים הוא שולח לשני מכלים שונים – מיכל ללכלוך ומיכל לנוזל מלוכלך. בזמן ביצוע העבודה האי רובוט דואג כל הזמן לנקות גם את הרולר. התוצאה דומה לשטיפה של פרקט, כלומר מעבר עם סמרטוט לח על הרצפה. האי רובוט לא משאיר אחריו מים ולא משתמש במים רבים, אלא רק מצחצח את הרצפה במעט מים.


האם זה יעיל?


מאוד. כיף להגיע הביתה לרצפה נקייה ויפה. חשוב לציין שלא מדובר בספונג'ה רגילה שהישראלים רגילים אליה. האי רובוט לא שופך כמויות של מים שמטהרים כל פינה בחדר, אבל הוא עושה עבודה מאוד יסודית. אם תשוו את חוסר המאמץ שלכם כשהאי רובוט מנקה למאמץ העילאי שלכם כשאתם שוטפים רצפה – אתם תבינו מיד שעדיף לרכוש שואב אבק רובוטי שוטף.


האם יש שואב אבק רובוטי שרק שוטף?


כיום ניתן למצוא בשוק שואבים שמתמחים רק בשטיפה. יש מי שטוען שהם עדיפים על פני המשלבים וכדאי לקנות אחד לשאיבה ואחדד לשטיפה. זו יכולה להיות בחירה טובה אך גגם המכשיר המשלב הוא בהחלט יעיל וטוב.


האם זה יקר יותר?


שואב אבק רובוטי שוטף הוא בהחלט יקר יותר משואב רגיל, אך הוא מאוד משתלם. כדאי לכם לקנות אותו במיוחד אם יש לכם פרקט אותו אתם בכל מקרה לא יכולים לשטוף בצורה רגילה. בהשוואה לסמרטוט שאתם תעבירו על הרצפה האי רובוט הוא מעולה לכן הוא יכול לשמש אתכם למצבים בהם אתם לא רוצים רק לטאטא אבל לא רוצצים לשטוף עם הרבה מים. אם אין לכם שואב רובוטי רגיל ואתם מתלבטים, כדאי לכם להשקיע את ההפרש וליהנות מכל הפעולות.


לסיום


שואב אבק רובוטי ששוטף זו המצאה נפלאה שחוסכת שעות של ניקיון והרבה כאבי גב נלווים. מומלץ לכל בית לרכוש שואב אבק רובוטי שוטף וליהנות מזמן איכות במקום מזמן ניקיון. השטיפה ברמה גבוהה ונעשית בצורה יסודית ביותר – אז למה אתם מחכים? רכשו שואב עכשיו!

שואב אבק רובוטי לבעלי חיים. מה מיוחד בו? לסקירה המלאה>>

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?