שואב אבק שיאומי – הסקירה המלאה

  1. דף הבית
  2. |
  3. שואב אבק אלחוטי לפי…
  4. |
  5. שואב אבק שיאומי –…
שואב אבק רובוטי שיאומי

שיאומי היא חברה יפנית שמייצרת שואבי אבק כבר למעלה מעשור. החברה הצליחה להרחיב את קו המוצרים ולהפוך לבינלאומית. שיאומי היא כיום אחד ממותגי השואב הידועים ביותר ביפן והם מתרחבים ברחבי אסיה.

שיאומי מתמחה בייצור שואבי אבק למגורים. הם מציעים מגוון רחב של דגמים, החל מעמדות אלחוטיות ועד לשואבי אבק רובוטיים דיגיטליים. שיאומי מייצרת גם מכלים, שהם קטנים וניידים יותר מאשר זקוף, כמו גם מספר מוצרים מיוחדים אחרים כמו מכונות תפירה ומכשירי אדים.

לחברה צוות הנדסי השואף כל הזמן ליצור את המוצר החדשני הבא עבור לקוחותיהם.

שואב אבק אלחוטי שיאומי

שואב האבק של שיאומי הוא שואב אבק אלחוטי עם אפליקציה לשלט רחוק.

אפליקציית שיאומי מספקת למשתמש את היכולת להפעיל ולכבות את שואב האבק, לשנות את מצב הניקוי שלו, לקבוע טיימרים להפעלה אוטומטית, לעקוב אחר רמת האבק באוויר ולאתר היכן השאירו את הוואקום שלו.

טכנולוגיה זו שימושית מאוד לאנשים המתגוררים בבנייני דירות מרובי מפלסים או בתים עם הרבה חדרים. האדם יכול להשתמש בטלפון שלו כדי להפעיל את שואב האבק שלו מכל מקום בביתו.

שיאומי היא חברה יפנית המתכננת ומשווקת שואבי אבק. מוצרי החברה נועדו להיות יעילים במיוחד, קלים ובמחיר סביר. שיאומי מציעה גם את מוצריה עם מגוון מצרפים שונים שניתן להשתמש בהם לניקוי שיער לחיות מחמד.

שואב האבק האלחוטי של שיאומי הוא המוצר החדש ביותר של חברה זו. הוא מיועד לאנשים שאין להם מספיק מקום אחסון או לילדים שעלולים להיפגע מסביב לשואב האבק. למוצר זה יש מספר תכונות שהופכות אותו לבחירה מדהימה עבור אנשים רבים – הוא קל משקל, עמיד, קל מאוד לשימוש, ויש בו תחנת טעינה אלחוטית!

שואב אבק רובוטי שיאומי

שיאומי היא החברה המתמקדת בניקיון הבתים שלנו. הם יודעים שזהו אזור שבו יש לעתים קרובות יותר מדי הסחות דעת וקשה להישאר ממוקד במשימה שעומדת על הפרק. כתוצאה מכך, הם הציגו את שואב האבק הרובוטי שלהם – שיאומי, שיכול לנקות את כל החדרים שלכם מבלי שתצטרכו להרים אצבע.

שואב האבק של שיאומי ימצא את דרכו באופן אוטומטי בחדר שלך ויפטר בקלות מכל אבק או לכלוך בדרכו. בנוסף לכך, יש לה גם תחנת עגינה שבה היא יכולה לטעון את עצמה בעת הצורך. עם שיאומי בבית, לעולם לא תצטרך לדאוג לניקיון שוב!

שואב האבק של שיאומי הוא שואב אבק רובוטי שנועד לנקות את הבית שלך כמו שאתה עושה מטלות ביתיות אחרות. בעזרת החיישנים המובנים שלו, הוא יכול לזהות אם חדר ניקה או לא, והוא יפנה את עצמו לאזורים הדורשים תשומת לב רבה יותר. הוא כולל גם שני סוגים שונים של מצבי כוח – מצב אקו לניקוי שקט יותר ומצב טורבו לניקוי כבד יותר.

שואב אבק של שיאומי הוא האפשרות המושלמת למי שיש אורח חיים עמוס ואין לו זמן לשמור על בית נקי.

שיאומי היא שואב אבק רובוטי אשר תוכנן לניקוי הבית שלך. יש לו יניקה עוצמתית והוא יכול לזהות אוטומטית משטחים שונים.

שואב האבק הרובוטי של שיאומי מגיע עם שלט רחוק, מסנן אוויר ומטהר אוויר. תוכל גם להשתמש בפקודות קוליות להפעלת הרובוט בביתך. שואב האבק של שיאומי תואם גם למכשירי אמזון אלקסה ו- Google Home.

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

אתר סקירות שואבי אבק הגדול בישראל

שואבי אבק הפכו לפופולריים עם השנים. איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם? באתר תמצאו את כל התשובות

קצת עלינו

אתר סקירות שואבי אבק המומלצים בישראל. שוק שואבי האבק מתפתח טכנולוגיות כל הזמן, אנו סוקרים את שואבי האבק המובילים בישראל כדי שאתם תדעו איזה שואב אבק מתאים לצרכים שלכם.

הסקירות המובילות

מיהו השואב האלחוטי הטוב ביותר?